KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17334058
nr 1733 4058
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Etsning, Signerad, "Prinsessan". Bildmått: 25x15 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:23:19
17/10 11:38:16
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson
nr 1733 4058
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 20 oktober 2025 |
| 17/10 11:38:16 | 1 | Vinnande bud |
Gustaf Magnusson